Silnik Rekomendacji

CO ZYSKASZ?

Nowy Silnik Rekomendacji zbudowany przez ekspertów Optymalizacji Konwersji Loopa.eu to wiarygodne wyniki wsparcia sprzedaży wprost w Google Analytics

Szybsze decyzje zakupowe

Więcej spontanicznych zakupów

Spersonalizowane rekomendacje

Wiarygodne wyniki


 

PRZYKŁADOWE RAMKI

 

 


 

OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

 

Z firmą Loopa.eu współpracuję już od 3 lat. Zespół nieprzerwanie zaskakuje mnie swoimi działaniami. Ostatnio zdecydowałem się na wprowadzenie nowego rozwiązania, jakim jest silnik rekomendacyjny. Indywidualnie przygotowany wygląd oraz rekomendacje dobrane do konkretnych użytkowników, znacząco wpłynęły na zwiększenie średniej wartości koszyka oraz zwiększenie zaangażowania na stronach sklepu. Polecam korzystanie z silnika rekomendacyjnego Loopa! Piotr Ciszewski, Właściciel sklepu eKobieca.pl

 


 

DLACZEGO NASZE ROZWIĄZANIE?

 

Umiejscowienie

Ramki wyświetlane są w przemyślanych, widocznych miejscach. Efekt to zwiększenie zaangażowania i czasu na stronie odwiedzających, potwierdzony przez Testy A/B.

Spersonalizowany wygląd

Personalizujemy dla Ciebie wygląd rekomendacji, dzięki czemu komponuje się ze sklepem. Prezentujemy informacje niezbędne do większego zaangażowania, takie jak:

aktualna cena, dostępność, rozmiary, popularność, czas dostawy i inne …

Skuteczność

Rekomendacje dobierane są do przeglądanych stron, produktów i ścieżki poruszania się po sklepie. Efekt to skrócenie decyzji zakupowej.

Wiarygodność

Skuteczność rozwiązania potwierdzamy przez Testy A/B. Dodatkowo wszystkie wyniki są raportowane w Google Analytics sklepu.

Efekt 7 dni

Tyle dni badamy realny wpływ rozwiązania na decyzję zakupową. W większości alternatywnych rozwiązań jest to 30 dni, co bezdyskusyjnie wypacza realne wyniki.

Aktualizacje

Produkt jest cyklicznie aktualizowany i ulepszany. Wszystko bez ponoszenia dodatkowych kosztów.

 


 

DLACZEGO MY?

 

Doświadczenie

Od 2011 roku podnosimy wyniki sprzedażowe w e-commerce poprzez Optymalizację Konwersji. Silnik Rekomendacji to esencja naszych najlepszych praktyk.

Wiedza

Mamy opracowaną najlepszą metodykę na rynku jak mierzyć efekty silników rekomendacji. Wiemy jakie informacje wyświetlać oraz gdzie na stronie umieszczać rekomendacje, by były jak najbardziej efektywne.

Rzetelność

Wszystkie nasze działania są przemyślane i wynikają z setek przeprowadzonych Testów A/B. Wiarygodność i transparentność efektów naszych prac jest kluczowa dla Twojej decyzji o współpracy.

 


 

SZYBKA INTEGRACJA

– TY –

Dodasz jedną linijkę kodu javascript przez Google Tag Manager lub bezpośrednio w sklepie.

– MY –

Spersonalizujemy wygląd ramki.
Włączymy zbieranie danych w Google Analytics.
Przeanalizujemy wyniki.

 


 

PRZEKRÓJ DZIAŁANIA SILNIKA W SKLEPIE

 

 


 

JESTEŚ ZAINTERESOWANY WDROŻENIEM SILNIKA REKOMENDACJI W SWOIM SKLEPIE?

Umów się na darmową konsultację.


Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą mailową i telefoniczą informacji handlowych o produktach i usługach od Loopa.eu Sp. z o.o. Zgoda jest dobrowolna, niemniej niezbędna do przekazania niezbędnych materiałów.

* pola wymagane

Pobierz darmowy e-book

Jeżeli chcesz porozmawiać o naszych usługach, produktach lub potencjalnej współpracy, to zapraszamy do kontaktu

Nasza Polityka Prywatności

Zasady stosowania RODO w Loopa.eu

Formularz do Zarządzania danymi osobowymi