Praca

Praca w Loopa.eu

Jesteśmy pełną pasji firmą, specjalizującą się w zwiększaniu sprzedaży dla klientów działających w handlu internetowym. Reprezentujemy Omniconvert w Polsce, czyli platformę, z której korzysta ponad 15 000 firm z całego świata. Platforma zdobyła liczne nagrody branżowe. W Polsce jest między innymi laureatem najważniejszej nagrody e-Commerce: Ekomersy w kategorii Debiut Roku.

Nasza siedziba:

Nasza strefa Chillout:

Salki konferencyjne, w których planujemy działania:

Prezentujemy naszą wiedzę na największych wydarzeniach w branży e-Commerce:

Oraz odbieramy nagrody za naszą pracę i narzędzia:

Udzielamy się w Izbie e-Commerce Polska:

Kogo szukamy?

W związku z nieustającym rozwojem firmy poszukujemy osób na stanowisko

Przedstawiciel Handlowy

Zakres obowiązków
Wymagania
Mile widziane
Co oferujemy

Junior Front-End Developer

Wymagania

Miejsce pracy:
Warszawa, ul. Encyklopedyczna 2A (przy stacji Metra Młociny)

Jeżeli chcesz dołączyć do naszego zespołu, złóż swoją aplikację na adres hr@loopa.eu podając w temacie nazwę stanowiska oraz dodaj w treści lub w CV następującą klauzulę o możliwości przetwarzania Twoich danych osobowych:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Loopa.eu moich danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).”

Pobierz darmowy e-book