Praca

Praca w Loopa.eu

Jesteśmy pełną pasji firmą, specjalizującą się w zwiększaniu sprzedaży dla klientów działających w handlu internetowym. Reprezentujemy Omniconvert w Polsce, czyli platformę, z której korzysta ponad 15.000 firm z całego świata. Platforma zdobyła liczne branżowe nagrody. W Polsce jest między innymi laureatem najważniejszej nagrody e-commerce : ekomersy w kategorii Debiut Roku.

Nasza siedziba:

Nasza strefa Chillout:

Salki konferencyjne, w których planujemy działania:

Prezentujemy naszą wiedzę na największych wydarzeniach w branży e-commerce:

Oraz odbieramy nagrody za naszę pracę i narzędzia:

I udzielamy się w Izbie e-Commerce Polska:

Kogo szukamy?

W związku z nieustającym rozwojem firmy poszukujemy osób na stanowisko

Przedstawiciel Handlowy

Zakres obowiązków:

  • Identyfikacja potrzeb rozwoju i aktualnych problemów u potencjalnych klientów (żadnego cold-calling, docieramy do już zainteresowanych i klientów, którzy sami proszą o kontakt)
  • Przygotowywanie oferty indywidualnej oraz negocjowanie warunków współpracy (oferujemy usługi, które mają pomóc zwiększyć sprzedaż e-sklepom, a nie wciskamy co popadnie)
  • Spotkania z kluczowymi klientami i utrzymywanie relacji biznesowych (budujemy zaufanie)
  • Raportowanie działań handlowych (wywiązujemy się z zobowiązań)

Wymagania:

  • Minimum roczne doświadczenie w sprzedaży B2B
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne i umiejętność budowania relacji
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Nastawienie na realizację celów
  • Wysoka kultura osobista
  • Umiejętność współpracy w zespole
  • Aktualne prawo jazdy kategorii B
  • Znajomość pakietu Microsoft Office (Excel, Word, PowerPoint)

Mile widziane:

  • Wiedza z zakresu rozwiązań e-commerce
  • Praca na systemach CRM

Co oferujemy:

  • Dużo szkoleń produktowych i sprzedażowych
  • Pełne przygotowanie do sprzedaży narzędzi i usług
  • Wsparcie i prowadzenie przez doświadczonego opiekuna
  • Brak nadgodzin i zachowany Work-Life balance
  • Dobra atmosfera, wzajemna współpraca
  • Możliwość awansu i dalszego rozwoju
  • Możliwość aktywnego udziału w kreowaniu nowych ofert i rozwiązań dla klientów

Miejsce pracy:
Warszawa, ul. Encyklopedyczna 2A (przy stacji Metra Młociny).

Jeżeli jesteś zainteresowany dołączeniem do naszego zespołu, złóż już teraz swoją aplikację na adres kontakt@loopa.eu wraz z następującą klauzulą o ochronie danych osobowych:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).”

Zainteresowany? Prześlij nam swoje CV.

Dołącz do nas!

Pobierz darmowy e-book