O nas

Nasze motto brzmi „po owocach ich poznacie”.  Aby przynosić dobre owoce, niezbędna jest sprawdzona metodyka pracy i konsekwentne jej realizowanie wraz z dużą porcją kreatywności w działaniach marketingowych.

Nasze usługi i narzędzia, to nie magiczne rozwiązanie, które wystarczy włączyć i już jest końcowy efekt. Bardzo często dobre rezultaty wymagają, czasu niezbędnego do dogłębnej analizy, pierwszych hipotez i pierwszych nieudanych zmian, po to aby zrozumieć, co działa, a co nie na stronie naszego klienta. Czas oraz nasza wiara, pokora, pracowitość i wytrwałość pozwalają nam osiągnąć fantastyczne owoce dla naszych klientów, o czym możesz przekonać się w naszych Case Studies

Nasze wartości:

 • Wiara: wierzymy, że nasze usługi, narzędzia i talenty z jakich korzystamy przynoszą korzyści zarówno naszym klientom jak i końcowym konsumentom.  Nasza wiara jest oparta na naszym doświadczeniu i opinii klientów o naszej pracy.
 • Pokora: wiemy, że nie jesteśmy nieomylni. Nie zawsze wszystkie nasze pomysły będą przynosić dodatkowy przychód. Jesteśmy gotowi cały czas się uczyć i poznawać nowe techniki i sposoby na wzrost e-sprzedaży. Traktujemy naszych klientów po partnersku, czyli z szacunkiem i również takiego samego traktowania oczekujemy z ich strony.
 • Pracowitość:  dokładamy należytych starań, aby wywiązywać się z naszych zobowiązań wobec klientów. Nie szukamy również dróg na skróty, czyli nie poprzestajemy na już wypracowanych sposobach zwiększania sprzedaży, ale inwestujemy w szkolenia i badania, które pozwalają nam rozwijać skrzydła i przynosić coraz lepsze efekty.
 • Wytrwałość: bez wytrwałości nie można wiele osiągnąć. Trzymamy się naszej sprawdzonej metodyki pracy. Co tydzień przeglądamy plany i wyniki wszystkich klientów oraz weryfikujemy jakość i poprawność skonfigurowanych działań. Krok po kroku, wytrwale szukamy coraz lepszych pomysłów i technik, które mogą pomóc zwiększyć końcowe efekty.  Najbardziej nam zależy na wiarygodnych i trwałych efektach, a tych nie da się uzyskać bez wytrwałości.

Nasza Misja:

Loopa.eu istnieje od 2011 r. Od samego początku naszą misją jest „wspieranie inteligentnych i przemyślanych zakupów w internecie”.

Realizujemy ją na różne sposoby. Jesteśmy członkiem i współzałożycielem Izby Gospodarki Elektronicznej, gdzie aktywnie angażujemy się w edukację kupujących i sprzedających w internecie.

Budujemy rozwiązania do analizy zmian trendów sprzedażowych, jakości sprzedawców na bazie wystawianych im opinii.

Kupującym pomagamy w zakupach poprzez:
 • Rekomendacje wartościowych produktów
 • Unikanie walki z technologią, tylko koncentrację na zakupach

Sprzedającym pomagamy w sprzedaży poprzez:

 • Optymalizację wyglądu i użyteczności sklepu
 • Personalizację wizyt i wyważone działania marketingowe
 • Automatyczne działania marketingowe po wizycie
 • Profesjonalne badania co działa na stronie, a co należy poprawić

Czego nie robimy?

Nie współpracujemy z podmiotami, których działalność:

 • związana jest z rozpowszechnianiem, organizacją lub promowaniem pornografii, prostytucji bądź hazardu;
 • związana jest z dystrybucją lub promowaniem nielegalnych produktów bądź usług;
 • narusza lub ułatwia naruszenia praw osób trzecich, w tym w szczególności dóbr osobistych lub praw autorskich;
 • w jakikolwiek inny sposób jest sprzeczna z prawem lub dobrymi obyczajami.

Nie prowadzimy kampanii marketingowych, które manipulują kupującymi, czy celowo wprowadzają w błąd lub zachęcają do nieistniejących promocji czy przecen.

Nie pracujemy bez umowy.

Nie współpracujemy z podmiotami, które unikają płacenia za swoje zobowiązania.

Nasz zespół

 • Już wkrótce dodamy tu nasze zdjęcia

  Zespół Loopa.eu

Pobierz darmowy e-book

Jeżeli chcesz porozmawiać o naszych usługach, produktach lub potencjalnej współpracy, to zapraszamy do kontaktu

Nasza Polityka Prywatności

Zasady stosowania RODO w Loopa.eu

Formularz do Zarządzania danymi osobowymi